İletişim Bilgileri

ESTETİK CAM AYNA VE ALÜMİNYUM DEKORASYON

  • Yetkili Kişi: CENGİZ DOĞAN
  • Telefon numarası: +90 (212) 282-67-67, 0538 894 75 05
  • Adres: YEŞİLCE MAH. ATATÜRK CAD NO:72, KAĞITHANE, İstanbul, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
CAM BÖLME

CAM BÖLME

Cam Bölme Küreselleşme ile birlikte hızlı bir gelişim ve değişim süreci yaşıyoruz.
stokta var
1 TL/m²
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: CENGİZ DOĞAN
  • Telefon numarası: +90 (212) 282-67-67, 0538 894 75 05
  • Adres: YEŞİLCE MAH. ATATÜRK CAD NO:72, KAĞITHANE, İstanbul, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Küreselleşme ile birlikte hızlı bir gelişim ve değişim süreci yaşıyoruz.Geleneksel yöntemler artık eskisi kadar rağbet görmüyor.

Dinamikleşen ticari yaşam, çalışma ortamlarının mimari yapısını da, aynı dinamizme ayak uydurmaya zorlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında, ofis tasarımlarında, kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik anlamda duvar yerine, Cam Bölme Sistemleri kullanmak artık lüks olmaktan çok ihtiyaç haline gelmiştir.

Demonte olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan Cam bölme sistemleri, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler. Cam Bölme Sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Alüminyum ve çelik profillerden oluşan konstrüksiyon yapısı, 8 mm lik temperli cam kullanılarak yapılan Cam bölme seçenekleri ile geleneksel bölme sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır. Cam bölmeler özellikle Ofis ve dükkan önlerinde inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamktadır.

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 1 TL/m²
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Cam
Oluşturma tarihi: 30.08.2011 01:48
Düzenleme tarihi: 01.03.2015 21:11